DUK (Dažnai užduodami klausimai)

SCOBO programėlė yra unikali, nes suveda darbuotojus ir darbdavius pagal abiem aktualius kriterijus, atsižvelgia į Jūsų poreikius, kalbą, leidžia susikurti tinkamų darbdavių sąrašus ir su jais bendrauti ar kandidatuoti į pozicijas. Be to, darbdaviai taip pat gali su jumis susisiekti, nes sistema jiems automatiškai rodys Jūsų kandidatūrą kiekvieną sykį, kai atitiksite laisvų pozicijų reikalavimus.

Galiausiai, jei atvykote į Lietuvą ir nekalbate lietuvių kalba arba dar tik pradedate jos mokytis, tai galite pažymėti SCOBO ir mes Jus suvesime su tais darbdaviais, kuriems sklandi lietuvių kalba nebūtina. Tokių darbdavių yra dauguma, rodo 2021 m. reprezentatyvi užsieniečius įdarbinančio verslo apklausa.

SCOBO padės sutaupyti laiko, leis susikurti Jums tinkančių darbuotojų sąrašus, su kiekvienu susisiekti, užduoti aktualių klausimų ar pakviesti į darbo pokalbį. Be to, apie Jūsų įmonės laisvas darbo pozicijas sistema automatiškai praneš visiems, kurie atitinka Jūsų keliamus reikalavimus, Jūs taip pat galėsite pamatyti potencialius darbuotojus.

SCOBO kviečia nurodyti, kiek svarbi lietuvių kalba Jūsų siūlomai darbo pozicijai - tai padės rasti tinkamiausią kandidatę ar užsienio talentą, kurie puikiai šneka anglų, rusų ar kitomis kalbomis.

Taip, naudotis SCOBO galite visiškai nemokamai.

Taip! SCOBO kūrėme taip, kad visi, nepriklausomai nuo kalbos, galėtų ieškoti darbo Lietuvoje. Prisijungus pasirinkite kalbą - rusų, anglų ar arabų - ir visada naudokitės SCOBO tik šia kalba. Darbo skelbimai bus taip pat verčiami į pasirinktą kalbą, o Jums rodysime tas įmones, kurios lietuvių kalbos nereikalauja arba pozicijoms užtenka žemesnio kalbos lygio.

Kurdami SCOBO galvojome apie Jus. SCOBO registruojasi tiek Lietuvos, tiek užsienio piliečiai, kurie ieško darbo Lietuvoje. Būtent todėl sistema veikia keturiomis kalbomis - lietuvių, anglų, rusų ir arabų, o įmones ir darbuotojus suvedame atsižvelgdami ir į kalbos lygį. Jei Jūsų darbo pozicijai lietuvių kalba nėra būtina arba užtenka žemesnio kalbos lygio, pažymėkite tai ir mes Jūsų įmonę suvesime su užsienio talentais arba iš užsienio atvykusiais specialistais.

Jūsų asmens duomenys yra saugūs, nes mes laikomės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų. Daugiau apie duomenų apsaugą kviečiame skaityti čia.

Taip, savo paskyrą galite bet kada ištrinti. Taip pat galite keisti bet kurią savo profilio informaciją.

Taip, ištrynus paskyrą mes ištrinsime visus Jūsų duomenis ir jų nebesaugosime.

Jei pamiršote slaptažodį, susikurkite naują. Rekomenduojame naudoti slaptažodžius, kurie yra ne trumpesni nei 12 simbolių ir sudaryti iš didžiųjų ir mažųjų raidžių, skaitmenų bei specialiųjų simbolių. Mes Jūsų slaptažodžių nekaupiame. Daugiau apie slaptažodžių politiką kviečiame skaityti čia.

Kiekvienas registruotas vartotojas atsakingas, kad informacija būtų tiksli ir teisinga. Registruojantis programėlėje prisiimate visą atsakomybę už pateikiamos informacijos teisingumą.

Jei taip įvyko ir įmonė neišpildė žadėtų darbo sąlygų (pavyzdžiui, nemokėjo žadėto atlyginimo) būtinai praneškite apie tai Valstybinei darbo inspekcijai bei parašykite mums diversity@diversity.lt